Header Ads

Підрозділи тероборони Кременеччини та Шумщини пройшли вишкіл (відео)

На базі полігону c. Біла Тернопільського району відбулося навчання для підрозділів територіальної оборони Тернопільщини. Військові навчання відбуваються й для жителів Шумського та Кременецького районів.

В інструкторсько-методичних навчаннях беруть участь: голови РДА та два загони територіальної оборони Кременецького та Шумського районів. Залучені до виконання: обласний військовий комісаріат, Центром сприяння захисту Вітчизни “Булат”, ГО Всеукраїнський союз ветеранів АТО, Українське козацтво та надання допомоги від 44-ой артилерійської бригади.
Учасники проходять інженерну, військово-медичну, тактичну та вогневу підготовки. Відпрацьовують й практичні вправи стрільби з АК-74 та пістолета ПМ.
Подібні заходи проводитимуться систематично та охоплять весь особовий склад підрозділів територіальної оборони області. Крім цього, обласною державною адміністрацією проводяться вишкільні табори для молоді в кожному районі області. Мета подібних заходів — підняття престижу захисника Вітчизни, підготовки до служби в Збройних Силах України, патріотичне виховання молоді.

Деталі в сюжеті тереканалу TV-4 :


...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.