Header Ads

В магазинах Кременця підлітки легко можуть купити алкоголь

Попри всі заборони та відповідальність за скоєне правопорушення, в магазинах міста Кременця підлітки легко можуть купити алкоголь.

Якою не була мотивація підлітка щодо купівлі та вживання алкоголю - наслідування друзів, цікавість нових відчуттів чи бажання вирізнятися серед однолітків, - насамперед, дорослі та свідомі люди не повинні сприяти реалізації такого нерозумного прагнення, усвідомлюючи, передусім, наслідки для самої дитини і власну відповідальність за загадане правопорушення.
Це теоретично і Правильно, а практично... Як з'ясувалось, вигадав ще таку собі легенду типу "коньяк для тата" та "вино для мами", діти реально можуть придбати спиртні напої, і це журналісти газети "Діалог" перевірили нещодавно. Щоправда, на щастя, не всі "точки" продажу алкоголю розчарували, є серед нас і свідомі, законослухняні продавчині. @newskrem (Вкрадено з сайту Пульс Кременця)
Зокрема, дотримуються законодавства спеціалізованому магазині "Алкоголь і тютюн". Це до речі була єдина з крамниць де прозвучала не лише чітка категорично відповідь "Ні!", але роз'яснення з посиланням на чинне законодавство та вимога пред'явити паспорт.
Варто зазначити, що участь у цьому експерименті брали потенційні журналісти, учні спеціалізованої школи №2, слухачі курсу "Основи журналістики". Всім дітям виповнилося 15 років, що видно і без пред'явлення документів посвідчення особи. Тому, звісно, що жодному з них абсолютно нічого робити у відділах продажу алкогольних напоїв.

Продовження історії читайте на сторінках свіжого номеру газети ДІАЛОГ.

...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.