Header Ads

6000 гр. та ноутбук втратила кременчанка через шахраїв

Майже шість тисяч гривень та ноутбук марки "NEU SONIK" втратила кременчанка у суботу 20 листопада. Жінка стала жертвою шахраїв.

За словами Володимира Галевича, начальника Кременецького відділу поліції, потерпіла напередодні на сайті "OLX" розмістила оголошення про те, що продає побутову техніку.
Близько 17:00 їй зателефонував чоловік і повідомив, що зацікавився комп'ютером. Він почав розпитувати вартість товару та деякі деталі про нього. Коли продавець та покупець зійшлися на ціні, то домовилися зустрітися.
Кременчанка продиктувала невідомому номер картки, куди перевести обумовлену суму, а це 6 тисяч гривень. На зустріч з покупцем поїхав її чоловік. Ноутбук він віддав лише після того, як на номер телефону потерпілої прийшло СМС-повідомлення про те, що на рахунок надійшли гроші.
Банкомату поруч не було, тому кременчани не одразу зрозуміли, що стали жертвою шахрайства.
Правоохоронці розшукують зловмисників і попереджають: купуючи товар, спробуйте дізнатися якнайбільше інформації про продавця. Попросіть надіслати на електронну пошту додаткові фото. Таким чином ви переконаєтеся, що товар дійсно існує і знатимете хоча б пошту продавця. Ніколи не здійснюйте повну або часткову передоплату товару. Найкраще розраховуватися при отриманні.
Таке ж прохання і до тих, хто продає через сайти оголошень. Не вірте смс-повідомленням, домовляйтеся про отримання грошей готівкою при зустрічі. Це убезпечить вас від шахрайства.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.