Header Ads

Чемпіонат з шахів міста Почаєва серед дітей, писвячений річниці Євромайдану

19 листопада у Почаївському будинку дитячої творчості та спорту відбувся Чемпіонат міста Почаєва серед дітей, присвячений річниці Євромайдану.
У змаганнях взяли участь 20 наймолодших шахістів з гуртків «Прометей ІІ»(тренер Лещук В.А) та «Прометей ІІІ» (тренер Наконечна О.М.). Для багатьох маленьких учасників це перші в змагання в житті. Атмосфера хвилювання не залишала ігровий зал. Проте юним спортсменам вдалося взяти гору над емоціями та поборотися за перемогу.
Вітаємо переможців : 
Гурток «Прометей ІІ» : 
І місце серед юнаків – Сімора Вадим; ІІ місце серед юнаків – Камінський Давид; ІІІ місце серед юнаків – Шидловський Андрій. 
І місце серед дівчат – Борзенкова Рената; ІІ місце серед дівчат – Бойко Марія 
Гурток «Прометей ІІІ» : 
І місце серед юнаків – Капінос Ілля; ІІ місце серед юнаків – Ярмолка Олександр; ІІІ місце серед юнаків – Липчук Максим. 
І місце серед дівчат – Капінос Ірина; ІІ місце серед дівчат – Черпалюк Віка; ІІІ місце серед дівчат – Черпалюк Ірина. 
Бажаємо вам завжди рухатися уперід, ніколи не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові спортивні висоти.   
Переможцями загального турніру стали: – Сімора Вадим І місце;  Камінський Давид ІІ місце; Капінос Ілля – ІІІ місце. Хлопці також вибороли можливість брати участь у Чемпіонаті серед дітей для ІV і вищих розрядів, присвяченому пам’яті жертв голодомору, який відбудеться 26 – 27 листопада 2016 року. Бажаємо їм успіху та вдало виступити на змаганнях. 
Детальніше про роботу Почаївського будинку дитячої творчості та спорту ви можите прочитати на нашому сайті http://pbdt.at.ua
Olena Nakonechna

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.