Header Ads

Кременецький коледж виборов першість у футзалі

"Особливо напружена боротьба видалась за призові місця між кременецькими, гусятинськими та студентами Галицького коледжу."
Тернопільське обласне відділення КФВС МОН України в спортивному комплексі Тернопільської КЗ "ДЮСШ з футболу та інших  ігрових видів спорту" провело обласні Студентські спортивні ігри з фут залу серед вищих навчальних закладів І-ІІ р.а.

В даному заході прийняли участь 60 студентів із 6 вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, а саме:

  • Тернопільський коледж харчових технологій та торгівлі;
  • Галицький коледж ім. В.Чорновола;
  • Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя;
  • Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя;
  • Гусятинський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя;
  • Кременецький лісотехнічний коледж.
Особливо напружена боротьба видалась за призові місця між кременецькими, гусятинськими та студентами Галицького коледжу. В результаті запеклих та захоплюючих баталій перше місце виборола команда Кременецького лісотехнічного коледжу (тренер-представник І.Лукащук). Другу сходинку посіли футболісти Галицького коледжу ім. В.Чорновола (тренер-представник В.Гніздюх), а третіми стули студенти Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник І.Шовдра).
Команда переможець та призери змагань нагородженні грамотами відділення КФВС МОНУ та за сприяння Тернопільської обласної федерації футболу на чолі із Володимиром Мариновським отримали футбольні м’ячі.
Джерело: sports.te.ua
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.