Header Ads

Андрій Пушкар і далі найсильніший на планеті

Проведений минулих вихідних, 19—20 листопада, в польській Румії етап Кубка світу з армрестлінгу «Златий тур» продовжив гегемонію уславленого кременецького богатиря Андрія Пушкаря в світі професіональної боротьби на руках.
Вихованцеві Тернопільського обласного ФСТ «Колос», як і торік, не було рівних в обох турнірах абсолютної вагової категорії.
Хоча сказати, що здолав усіх спочатку «однією лівою», а потім — і «однією правою», означало би погрішити проти істини. Конкуренція серед найсильніших атлетів планети настільки загострилася, що претенденти на трон ледве не в чергу шикуються. Починаючи від американського ветерана Майкла Тодда і завершуючи надзвичайно амбіційним Дмитром Трубіним з Казахстану, чиї торішні наміри відібрати в Андрія Пушкаря титул короля армрестлінгу зазнали повного фіаско. Та ще й відразу після приїзду нашого земляка до Польщі всюдисущі журналісти не могли не зауважити, що той застудився…
Одне слово, Андрій Пушкар, без сумніву, ніскільки не шкодує, що не став розпорошуватися ще й на боротьбу за чемпіонські титули також у своїй ваговій категорії понад 105 кілограмів. І в перший, і в другий змагальні дні «срібло» в турнірі на ліву руку та «бронза» — на праву стали лише прелюдією до феєричних і — головне — тріумфальних його виступів на завершення. Хіба не показовим є той факт, що згаданий уже Трубін, двічі ставши переможцем у надважкій вазі, в абсолютній першості задовольнився лише «бронзою» в турнірі на ліву руку, поступившись ще й іншому українцеві Олегові Жоху, який, на думку Андрія, вже і йому наступає на п’яти.
На фото: Андрій ПУШКАР на верхній сходинці п’єдесталу пошани після завершення турніру в абсолютній ваговій категорії на праву руку.
Джерело: vilne.org.ua
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.