Header Ads

Владика Нестор освятив капличку Пресвятої Богородиці в Шумську

19 листопада 2016 року високопреосвященнійший архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор із архіпастирським візитом відвідав Шумськ.

При в’їзді в місто владику Нестора зустрічали представники міської і районної влади, а на церковному подвір’ї – молодь з короваєм і квітами.
dsc_0001
Цього дня архієпископ Нестор у Свято-Преображенському храмі звершив Божественну літургію з нагоди освячення каплиці при в’їзді в місто. За богослужінням разом із владикою Нестором молилися настоятель храму благочинний Шумського району прот. Миколай Бабій, духовенство Шумського, Кременецького, Тернопільського районів та Хмельницької єпархії. Багато парафіян прийняли Таїнство сповіді та причастилися Святих Тіла і Крові Господньої.
Після Літургії на церковному подвір’ї освятили хрест, і багаточисельна процесія, до якої приєдналися греко- і римо-католицькі священики, представники парафіяльних громад Шумського благочиння хресним ходом через усе місто пройшла до каплички Пресвятої Богородиці, спорудженої коштами меценатів та волонтерів. Там відбувся водосвятний молебень й освячення каплички.
dsc_0046
Владика Нестор звернувся до всіх присутніх з повчальною проповіддю й нагородив меценатів і благодійників орденом, медалями, Патріаршими і архієрейськими грамотами. За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви Валентина Михайловича Юрчака нагороджено орденом Святого Миколая Чудотворця.
Медалі «За жертовність і любов до України» отримали Олександр Ніконович Омельчук, Олександр Вікторович Клапчук, Володимир Михайлович Банах, Андрій Іванович Янюк, Ростислав Іванович Янюк, Ігор Юрійович Костюк, Василь Олександрович Віннічук, Володимир Валерійович Савченко, Віталій Іванович Павлюк, Василь Георгійович Стельмащук, Олександр Анатолійович Ковальчук, Віктор Іванович Зелінський.
dsc_0053
Джерело: cerkva.te.ua
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.