Header Ads

На Кременеччині розпочато роботу з сертифікації лісів за міжнародною системою FSC


Державне підприємство "Кременецьке лісове господарство" одним з перших в Тернопільській області розпочало роботу зі сертифікації лісів, що активно проводиться по всій державі. 


Досвідчена команда аудиторів компанії НЕПКон здійснює перевірку лісогосподарської діяльності, а також роботи відділів лісового господарства, реалізації, охорони праці щодо дотримання принципів і критеріїв та міжнародних вимог Лісової Опікунської Ради (ЛОР – міжнародна неприбуткова організація, яка сприяє відповідальному управлінню лісами).
Одним зі шляхів забезпечення сталого (невиснажливого) ведення лісового господарства і є сертифікація лісів: незалежна третя сторона перевіряє, чи є господарювання у лісі екологічно безпечним, соціально корисним і економічно доцільним.
Ще однією незаперечною перевагою сертифікації є покращення доступу деревини на ринки Західної Європи, адже все більше і більше користувачів лісової продукції вимагають саме сертифіковану деревину і продукцію.
Після основної оцінки зі сертифікації за системою ЛОР та за звітом, який представить команда аудиторів, буде прийнято рішення про видачу сертифікатів лісгоспу. Проведення сертифікації державного лісогосподарського підприємства свідчитиме про те, що ведення лісового господарства в межах діяльності ДП "Кременецьке лісове господарство" є екологічно безпечним, соціально корисним і економічно доцільним.
За інформацією ДП "Кременецьке лісове господарство"
Прес-служба Тернопільського ОУЛМГ
...

Новини партнерів

Loading...
Загрузка...
На платформі Blogger.