Header Ads

Кременецький депутат-свободівець видер землю в учасника АТО

Кілька тижнів тому рішенням сесії Жолобецької сільської ради було надане право на виготовлення технічної документації на земельну ділянку площею 0.50 га під особисте господарське користування жителю села Кисілю П. Нічого особливого, але… Із заявою про надання даної земельної ділянки звертався і інший житель села – Власенко.
Вибір депутатів впав на першого. І зрозуміло чому: останній «всього-навсього» воїн, який рік пробув на передовій, а пан Кисіль – «начмед» Кременецької РКЛ. Попередньо була пропозиція поділити злощасну ділянку на двоє, але пан-лікар зазначив, що на ній має бути лише один господар.
Сільський голова Жолобів наклав вето на рішення сесії, яке депутати мали підтримати на позачерговій уже 2/3 депутатського складу, що було б проблематичним. Але проблеми виникли з іншої сторони: після того, коли члени нашої організації (Народної Ради) із керівником спілки воїнів АТО та головою РДА відвідали сільраду, щоб познайомитися із документами, одному із членів організації передали «привіт» із застереженням не втручатися у даний процес, інакше виникнуть проблеми у підприємницькій діяльності.
Далі більше. 12 жовтня суддя Кременецького суду Білосевич Г. за позовом Кисіля П. виносить ухвалу, якою визнає недійсним рішення сільського голови про призупинення дії рішення сесії сільської ради із забороною переглядати рішення щодо двох претендентів на дану земельну ділянку. Що цікаво: на розгляд даного питання у суді не було запрошено жодного представника сільської ради.
Справа у тому, що на дану земельну ділянку претендують певні особи уже давно. 200 %, що що Кисіль, що Власенко дану земельну ділянку продадуть. У чому суть же конфлікту, який вийшов за межі села? Просто тоді, коли «начмед» заробляв гроші, примножував свої статки та наїдав с…ку у тилу, Власенко «гнив» у бліндажі на передовій, захищаючи право того ж Кисіля жити у мирі. І якщо колишній воїн продасть – нехай, держава і так його кинула, а це буде хоча б якась плата за те, що він пережив.
П. Кисіль депутат Кременецької районної ради від ВО Свобода – «партії справжніх націоналістів».
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.