Header Ads

Чому дітям Шумської громади зима не страшна?

У селі Сураж, що належить до Шумської об’єднаної територіальної громади, ввели в дію реконструйовану котельню, яка працюватиме на альтернативних видах палива.

У школі навчається майже 200 учнів та 40 дошкільнят. Тепер зима їм не страшна: у класах буде тепло й затишно. На реконструкцію котельні громада витратила майже мільйон гривень, які отримали з державного бюджету у процесі децентралізації.
Голова Шумської об’єднаної територіальної громади Володимир Плетюк каже, що зекономлені на оплаті газу кошти підуть на інші потреби громади.
У самому Шумську невдовзі запрацює центр з надання адміністративних послуг. Реконструкція будівлі колишнього кінотеатру, де він розташований, — спільний проект громади та Програми ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, вартує він понад 1,5 мільйона гривень.
А ще закінчують ремонт даху школи №1 у Шумську, після чого планують поміняти вікна й двері, ремонтують одну з центральних вулиць райцентру.
За словами голови облдержадміністрації Степана Барни, це одна з найбільших і найактивніших об’єднаних територіальних громад, яких в області налічується 26. І коштів на перетворення з державного бюджету вона отримала найбільше — майже 16 мільйонів гривень.
Джерело: poglyad.te.ua
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.