Header Ads

В Кременці на хабарі затримали начальника слідчого відділу


Вчора 10 жовтня в Кременці при отриманні неправомірної вигоди в розмірі 8 тис.грн. Управлінням внутрішньої безпеки в Тернопільській області спільно з СБУ був затриманий капітан поліції.

Про це на своїй сторінці в соцмережах інформує Автомайдан-Тернопіль.
За даними активістів, затримали заступника начальника Кременецького відділу поліції – начальника слідчого відділу, капітана поліції.
Цю суму коштів він вимагав за сприяння у вирішенні питання про закриття кримінального провадження за ст. 190 ККУ (шахрайство).

Також ситуацію вже прокоментували місцеві активісти:

За достовірною інформацією сьогодні 10.10 під час отримання хабара було затримано начальника слідчого відділу Кременецького РВ УМВС Собчука А.В. За неофіційною інформацією обшук проводився в автомобілі, який належить Сідорову (Сідоровій). За іншими джерелами Сідорова І. прибула на місце як адвокат Собчука, і обшуку у її автомобілі не проводилося. Вибір адвоката Сидорової виглядає дивним: як адвокат - вона ніяка. Більш очевидним простежуться зв'язок із колишнім прокурором Сідоровим В. Останній надійно почував себе на посаді прокурора Тернопільської міської прокуратури за часів Яреми. Останього вважають до певної міри протектором родини Собчуків. Цілком очевидно, що знову запрацює стара прокурорська "банда". - пишуть на сторінці Народної ради.
Джерело: 0352

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.