Header Ads

Кременеччиною таки пройде міжнародний веломаршрут!

Координатор проекту «ЄвроВело в Україні»: маршрут, Тернопіль-Почаїв-Кременець, є безпечним для майбутніх туристів.

Координатори маршруту «ЄвроВело в Україні» 24-25 вересня успішно здійснили розвідку відрізку Тернопіль-Кременець, проїхавши два варіанти маршруту: через Збараж та через Почаїв. За результатами розвідки було вирішено, що міжнародний веломаршрут ЄвроВело-4 проходитиме через Почаїв.
Координатор проекту «ЄвроВело в Україні» Олександр Папірний зауважив, що обидва маршрути – і через Збараж, і через Почаїв – відповідають вимогам ЄвроВело. Але на відрізку Тернопіль-Збараж-Кременець більш насичений автомобільний рух та гірше дорожнє покриття. В той же час другий маршрут, Тернопіль-Почаїв-Кременець, є більш безпечним для майбутніх туристів.
Таким чином, ця ділянка поєднала вже затверджений координаторами маршрут від пропускного пункту Шегині Львівської області на кордоні з Польщею до Тернополя із маршрутом від Кременця до Києва.
Протяжність веломаршруту ЄвроВело в Україні складе понад 700 км. Веломаршрут проходитиме через такі населені пункти: Шегині – Львів – Бережани – Тернопіль – Почаїв – Кременець – Острог – Шепетівка – Полонне – Житомир – Радомишль – Макарів – Ірпінь – Київ. Не виключено, що у ході затвердження проекту та розробки стратегії на рівні міністерства будуть внесені деякі зміни у маршрут.
ЄвроВело-4 – міжнародний веломаршрут, який поєднує французьке місто Роскофф на березі Атлантики і українське місто Київ. Його загальна протяжність – приблизно 4000 км. Маршрут охоплює сім країн: Францію, Бельгію, Нідерланди, Німеччину, Чехію, Польщу та Україну.
Джерело: zz.te.ua
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.