Header Ads

В місті Кременець відбудеться "Ярмарок спорту"

Запрошуємо всіх бажаючих! Вперше на Кременеччині!!!

14 жовтня в парку культури та відпочинку м. Кременець відбудеться "Ярмарок спорту". Основне завдання якого поближче познайомити тих хто пропонує заняття фізичною культурою і спортом в нашому районі з всіма бажаючими, хто хоче розпочати чи продовжити тренування в напрямку фізичного розвитку сам, чи можливо хоче долучити до занять фізичною культурою та спортом своїх дітей та близьких, але потребує допомоги та поради досвідчених тренерів та спеціалістів, майстрів своєї справи. Також в програмі заходу презентації та майстер-класи танцювальних колективів, спортивних федерацій та клубів.
Під час проведення "Ярмарки спорту" всім бажаючим будуть роздаватися анкети, в яких кожен зможе внести свої пропозиції, щодо свого бачення подальшого розвитку фізичної культури та спорту в Кременецькому районі в загальному та конкретно по місцю проживання. Зразок запитань:
1). Яким спортом Ви хотіли б займатися?
2). Яким спортом Ви хотіли б, щоб займалася Ваша дитина (чи Ваші діти)?
3). Чи готові Ви оплачувати за заняття фізичною культурою та спортом, якщо так, то скільки гривень за один місяць?
4). Що вважаєте потрібно зробити, щоб Ви почали займатися фізичною культурою або спортом?
5). Ваша пропозиція для покращення розвитку фізичної культури та спорту на Кременеччині?
Це ще не остаточний варіант анкети, тому запрошуємо всіх бажаючих долучитися до її формування та до
10 жовтня подати свої пропозиції в відділ сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на телефон 25213 або ел. пошту simya_molod_sport_k_rda@ukr.net.

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.