Header Ads

Департамент внутрішньої безпеки поліції про затримання поліцейського в Кременці

Версія справи про затримання кременецького поліцейського від Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Правоохоронець запропонував підозрюваному у шахрайстві уникнути кримінальної відповідальності за 10 тисяч гривень. Кременчанин погодився, але повідомив цю інформацію внутрішній безпеці поліції.
У проваджені слідчого відділу поліції Кременця, що на Тернопільщині, знаходились матеріали по вчиненню шахрайських дій одним з місцевих мешканців. Начальник підрозділу, він же заступник начальника поліції міста, запропонував підозрюваному у злочині «бартер»: закриття кримінального провадження в обмін на 10 тисяч гривень. Чоловік «виторгував» меншу ціну, пообіцяв принести 8 тисяч, а сам звернувся до УВБ обласної поліції.
Через кілька днів, одразу після отримання 28-річним капітаном поліції неправомірних коштів у його власному автомобілі, він був затриманий працівниками ВБ, СБУ та військової прокуратури.
Тож горе-правоохоронець і підозрюваному у злочині не допоміг, і сам опинився у його ж «шкірі» - відносно нього прокуратурою Тернопільського воєнного гарнізону розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 (Прийняття неправомірної вигоди) КК України.
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.