Header Ads

Останній репортаж з зони АТО нашого земляка Дмитра Лабуткіна

Це відео ніхто не бачив більше року. Його автор Дмитро Лабуткін, військовий журналіст, капітан 3 рангу, редактор редакції телебачення телерадіостудії МО України «Бриз».


Зйомка зроблена 5 лютого 2015 року. Ці відео файли з нашоломної GoPro, нещодавно розмістив О.Штупун та Р.Туровець. Це останній репортаж Діми. Востаннє його бачили живим 16 лютого 2015-го. А вже 19 лютого бойовики розмістили в мережі відео з місця бою на залізничній станції Дебальцеве, де поряд із розбитим БТРом було тіло Дмитра. Опублікувати цей репортаж Діма не встиг. - повідомляє у фейсбук товариш Дмитра Павло Парфенюк
У місті Дебальцеве Дмитро провів зйомки та зібрав фотоматеріали для переговорної групи у Мінську. Зник 16 лютого 2015 у районі Дебальцевого разом із розвідгрупою ЗСУ після обстрілу колони, якою вночі вивозили поранених у напрямку Артемівська. Дмитро перебував у БТР, що рухався у складі колони. Поховали героя в с.Білокриниця Кременецького району. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.