Header Ads

Кременецька прокуратура змусила виплатити зарплату учаснику АТО

Кременецька  місцева  прокуратура поновила трудові права мобілізованого мешканця району, який на даний час проходить військову службу в зоні дії АТО.

Встановлено, що у січні цього року співробітники  Кременецького  відділу поліції  ГУ НП в Тернопільські області необгрунтовано відмовили учаснику АТО у внесенні до  Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про невиплату йому зарплати місцевим підприємцем.   Роботодавець, що працює в галузі перевезень,  в порушення ст. 139 Кодексу законів про працю України під час перебування мобілізованої особи в Збройних Силах України, не виплачував йому середньомісячного   заробітку.   З метою поновлення прав учасника АТО Кременецькою місцевою прокуратурою зареєстроване кримінальне провадження та розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 175 КК України стосовно приватного підприємця.
Під час досудового розслідування приватним підприємцем повністю погашено борг по заробітній платі перед водієм, мобілізованим на даний час до війська,  в сумі понад 8 тис.грн.
Джерело: beztaby.te.ua
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.