Header Ads

В Кременці шукають директорів для будинку культури та бібліотечної системи

Відділ культури, туризму, національностей та релігій Кременецької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • директора Кременецького районного будинку культури;
  • директора Кременецької централізованої  бібліотечної системи.
Вимоги: вища  освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

  1. заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  2. автобіографію, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про  наявність чи відсутність судимості;
  3. копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  4. два рекомендаційні листи довільної форми;
  5. мотиваційний лист  довільної форми.

Особа може надати й інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені вище документи надсилають на поштову та електронну адреси: vktkrda@ukr.net Документи прийматимуть упродовж 30 днів із дати опублікування оголошення про конкурс.
За довідками слід звертатись за тел.: 2-23-93.
Джерело: oda.te.gov.ua/kremenetska
...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.