Header Ads

Два дні в Кременці "розгрібали" катакомби!

В суботу, 11 червня працівники національного природного парку "Кременецькі гори" спільно з громадською організацією "Кременецька екологічна ліга" провели волонтерську акцію з розчищення кременецьких каменоломен (катакомб) від побутового сміття.


В результаті проведеної роботи з каменеломен винесено і вивезено тракторний причеп сміття, виявлено гриби, вид яких на даний час визначається.
Також виявлено 2 експонати для музею Парку – молот, яким довбали камінь та клинець для його розколювання.
На досягнутому волонтери не зупинилися та 14 червня  знову відбулася волонтерська акція з завершення робіт по розчищенню Кременецьких каменоломень (катакомб) та території навколо входу в каменоломні, яка проводилася в рамках реалізації грантового проекту "Перлини минулого - намисто майбутнього", що фінансується програмою "СНОІСЕ: Культурна спадщина і сучасність". В результаті проведеної роботи з каменеломень винесено ще кілька мішків сміття та зібрано велику кількість сміття навколо входу в катакомби. По дорозі вниз ще прибрали потік вздовж вулиці Джерельної. Всі студенти, що прийшли на акцію працювали з натхненням так як вперше відвідали Кременецьку пам'ятку - катакомби. Кожен з них відчув себе частинкою віковічної Кременецької історії.

Всім учасникам Акції велике спасибі від імені усіх кременчан та гостей міста, які відвідають нашу пам'ятку в майбутньому.

...

Новини партнерів

Loading...
На платформі Blogger.